ZGODILO SE JE V MAJU...
- Podrobnosti
- Objavljeno: četrtek, 04 junij 2015 12:42
- Napisal: Darinka, Vanja
Sodelovali smo v UHU-jevem kreativnem natečaju "USTVARI SVOJE DREVO". Izdelali smo drevo prijaznih besed.
Udeležili smo se delavnice pri Škrat Mobilu v KC Semič.
Z avtobusom smo se odpeljali v Črnomelj na zaključno prireditev projekta Pravljični potujoči kovček. Za sodelovanje je dobil vsak otrok priznanje.
