ZGODILO SE JE V MAJU...

Sodelovali smo v UHU-jevem kreativnem natečaju "USTVARI SVOJE DREVO". Izdelali smo drevo prijaznih besed.

Udeležili smo se delavnice pri Škrat Mobilu v KC Semič.

Z avtobusom smo se odpeljali v Črnomelj na zaključno prireditev projekta Pravljični potujoči kovček. Za sodelovanje je dobil vsak otrok priznanje.

DSCN1311 DSCN1314

DSCN1318 DSCN1321

DSCN1336 DSCN1342