Aktivnosti v maju
- Podrobnosti
- Objavljeno: sreda, 03 junij 2015 07:54
- Napisal: Lili in Sandra
Za nami je pester mesec. Odpravili smo se na pohod k Divjemu potoku v Črmošnjicah, s starši smo se igrali na igrišču za vrtcem na Športnem popoldnevu, bili smo v šoli na testiranju za Športno vzgojni karton in na obisku pri učencih prvega razreda. Obiskal nas je policist g. Borut Ravnikar in se z nami pogovarjal o varnosti v prometu. "Zobna" Tatjana nas je povabila k sodelovanju na prireditvi Za čiste in zdrave zobe. V sklopu projekta Potujoči knjižni kovček smo šli v Črnomelj na zaključno prireditev in ogled risanke. Udeležili smo se ustvarjalne delavnice pred KC Semič - Škratmobil in mesec zaključili z izletom v Kekčevo deželo.
