POHOD - DAN VODA

                                           DSCN3206

Včeraj, 22.3.2022, smo uspešno izvedli pohod Semič-Mladičko Brezje-Lebica- Semič. Otroci so spretno premagovali vse naravne ovire. V nahrbtniku so sami nosili pijačo in malico, skrbeli so drug za drugega, upoštevali dogovore, znali opazovati in prisluhniti zvokom v naravi. Če nam se je zgodila manjša nezgoda, smo jo s nasmehom odpravili in nadaljevali pot. Najlepši del pohoda so bili postanki in malica. V gozdu smo poslušali pomladno ptičje petje in se pogovarjali z mimoidočimi.

Svetovni dan voda smo obeležili z našim pohodom in postankom ob kraški jami Lebica. Za nove   izzive, ki nas čakajo v tem tednu smo si vsak v svoj lonček nametali zemljo- krtine in jo v svojem nahrbtniku prinesli v igralnico.

DSCN3191  DSCN3195

DSCN3198  DSCN3209

DSCN3216  DSCN3221

DSCN3225