BERNARDINA PRAVLJICA

DSCN3075 11

 

V ponedeljek, 14.2.2022, je knjižničarka Bernarda, v ljudski knjižnici, za otroke skupine Zajčki pripravila pravljično presenečenje.Predstavila  in brala nam je pravljico, RESNIČNO DOBRI PRIJATELJI, J. Chapman.

Otroci so z zanimanjem prisluhnili vsebini in sodelovali v pogovoru s knjižničarko. Knjižničarki Bernardi so povedali, da se ta mesec v skupini pogovarjamo o sebi in prijateljstvu. Za zahvalo smo ji recitirali deklamacijo, Jaz sem jaz, Z. Majhen.

Knjižničarka je otroke povabila, da se včlanijo v knjižnico, kjer si bodo  lahko izposodili knjige. Povedala je, kaj vse potrebujejo za včlanitev, da dobijo izkaznico z  njihovim imenom in priimkom. Vsak izmed nas se je tudi  predstavil z imenom in priimkom. Saj to že dobro znamo. Tudi ona se je predstavila nam. Zahvaljujemo se ji za pravljično urico.

 DSCN3070 15  DSCN3074 17

DSCN3071 14  DSCN3073 12