VIRTUALNO SREČANJE PO PREŠERNOVEM PRAZNIKU

 

                                               DSCN3046mmm 

Otroci skupine Zajčki z Mirjano in Anito, smo si dan po kulturnem prazniku, 9.2.2022, pripravili prav posebno praznovanje. Preko Zoom aplikacije smo se srečali z otroki skupine Vlakci, ter vzgojiteljicama Petro in Simono iz viniškega vrtca.

Na srečanje smo povabili našega ravnatelja Tomaža Pavlakoviča in pom. ravnatelja Vaneso Požek. Drug drugemu smo se predstavili, se pogovarjali o Prešernu in kulturnem prazniku, sedenje pred ekranom smo popestrili z gibalnimi vajami. Za zaključek smo recitirali Župančičeve pesmi iz knjige Mehurčki, ki so otrokom zelo blizu. Srečanje je bilo zanimivo in zabavno. Dogovorili smo se, da se v letošnjem letu še srečamo. Želimo si, da bi se tudi obiskali in spoznali v živo, ter pokazali svoje igralnice in kraj, kjer živimo.     DSCN3034 mmmmmm 

DSCN3044mmm

 

 DSCN3039mmm 

DSCN3040 mmm

 DSCN3041mmm

DSCN3043mmm