VESELI DECEMBER PRI ZAJČKIH

Obrnili smo zadnji list  koledarja in  končno dočakali  najbolj čarobni mesec v letu. Že prvi dan so priplesale prve snežinke in nas razveselile. Tako smo resnično z velikim nasmehom in otroško razigranostjo stopili v VESELI DECEMBER.

 Z veseljem že pričakujemo vsak novi dan, saj  nam prinese vedno nekaj zanimivega, lepega in čarobnega. Šele polovica meseca je minila a pri nas je že poln  koš dogodivščin.

Sodelovali smo pri krašenju smreke pred občino, vrtcem, na vhodu v vrtec in tudi prazničnega aranžmaja v igralnici. Z izdelki in okraski, smo popestrili in pričarali praznično vzdušje v garderobi, hodniku in v igralnici. Pripravljali smo material za izdelovanje voščilnic in jih  izdelali. Sejali smo pšenico, peli pesmice, plesali, brali pravljice o Božičku, dedku Mrazu, gledali risanke s praznično vsebino, se igrali didaktične glasbene in druge igre. Po kotičkih smo se igrali z različnimi igračami, pripomočki in nestrukturiranim materialom simbolne, konstrukcijske in igre s pravili.