UTRINKI DEJAVNOSTI - EVROPSKI TEDEN MOBILNOSTI

V galeriji, si lahko ogledate fotografije dejavnosti, ki smo jih izvedli v sklopu Evropskega tedna mobilnosti 2021. 

Izvedli smo naslednje dejavnosti:

-          Športna prireditev »Jaz in očka tečeva«

-          Parkirni dan: zaprto parkirišče

-          Množični tek otrok

-          Zaprta ulica pred vrtcem

-          Beli zajček (se še izvaja).

Naj samo omenimo, da so se aktivnosti izvajale v okviru projekta LIFE IP CARE4CLIMATE in so sofinancirane s strani Ministrstva za okolje in prostor v okviru sredstev Sklada za podnebne spremembe, posredniški organ pa je Ministrstvo za infrastrukturo. Vrtec je prejel 4 otroška kolesa, ki sta nam jih predali naša županja Polona Kambič in ravnateljica mag. Andreja Miketič.

kolesa4

 

l 324613Jaz in ocka teceva1 IMG 2822

IMG 2816 IMG 3001

Kolesa2 kolesa3

kolesa1 

 

20210928 092701